Skip to main content

Plzeň - ulice Otýlie Beníškové

V září 2017 jsme zahájili výstavbu bytového domu v Plzni na Roudné, v ulici Otýlie Beníškové. V domě jsme v devíti nadzemních podlažích naprojektovali celkem 56 bytů a 4 nebytové prostory. Pro dostatek parkovacích stání slouží 2 podzemní podlaží. K velké části bytů náleží balkon nebo terasa. Dům je vystaven jako bezbariérový a nízkoenergetický.

Plzeň - Poděbradova ulice

V letech 2015 až 2016 jsme postavili bytový dům v širším centru Plzně na rohu ulic Karlova a Poděbradova. V domě bylo realizováno 20 bytů a dvě podlaží parkovacích stání. Dům byl projektován jako bezbariérový. Většina bytů má balkony a v posledním podlaží se nachází byty s terasou.

Plzeň - Houškova ulice

V letech 2013 až 2014 jsme kompletně zrekonstruovali a přistavěli bytový dům na rohu Houškovy ulice. Na původně dvoupatrovém domě jsme realizovali nástavbu 4 mezonetových bytů.

Původní bytový dům byl kompletně rekonstruovaný tzn., že jsou nové rozvody vody, odpadů, nové el. rozvody, nově byl do budovy zaveden horkovod a ve sklepě umístěna nová výměníková stanice na ústřední vytápění a ohřev teplé vody. Nové jsou rozvody televize a internetu. Na domě byla opravena čelní fasáda, zateplena vnitřní fasáda, rovněž nová nástavba je zateplena. Dům má kompletně novou střešní krytinu včetně krovu. Nově byly dlažbou obloženy schodiště a chodby.

Ve 3. patře je umístěna obývací část nových bytů, tedy obývací pokoj s kuchyňským koutem, chodba a sociální zařízení. Každý byt má pak vnitřní schodiště a v podkroví se nachází ložnice a dětské pokoje.

Terasové byty v Mladé Boleslavi

V letech 2008 až 2013 jsme postupně postavili dva nízkoenergetické terasové bytové dvojdomy. Domy jsou pětipodlažní a terasovitě ustupují. Díky tomu náleží ke každému bytu prostorná terasa nebo předzahrádka. Terasa, přístupná přes velkoplošná francouzská okna, nabízí nádherný výhled do lesoparku Radouč.

©2023 STAVEN-BYT s.r.o.

+420 602 432 190 | info@staven-byt.cz