Skip to main content

Bytové domy Plzeň Nové Skvrňany

Kousek do přírody

Bytové domy chceme postavit na okraji města. Vyjděte ven a užívejte si procházek nebo napojení na cyklostezky po okolí.

Domov podle Vás

Byt si dotváříte podle svých představ. Vybíráte si z mnoha dekorů pro podlahy, dveře, obklady, zařizovací předměty do koupelny a při včasné koupi si můžete dokonce upravit dispozici bytu.

Dopravní dostupnost

Za 10 minut jste autem na dálnici D5 nebo tramvají v centru města.

Lokalita: Plzeň Skvrňany
Plánované zahájení: jaro 2021
Plánované dokončení: léto 2023
 

Projekt Nové Skvrňany by měl vzniknout na západním okraji městské části Skvrňany. Postupně zde plánujeme čtyři bytové domy a vznikne tak více než 200 nových domovů. Moderní architektonické pojetí, výhodná lokalita i různorodá nabídka dispozic budí již teď velký zájem o bydlení v tomto novém komplexu.

Lokalita v těsné blízkosti již fungující infrastruktury nabízí sportovní vyžití, školy i obchody. Okolí domu bude parkově upraveno a navazuje na stávající cyklostezky a procházkové trasy. Blízkost konečné zastávky tramvaje č. 2 umožnuje rychlé spojení do centra města. V blízkosti se nachází také nájezd na již dokončenou část Západního městského okruhu umožňující rychlé spojení na průmyslovou zónu Bory a dálnici D5, v budoucnu i spojení na sídliště Vinice a Lochotín. Západní okruh není v těsné blízkosti domu a byl zbudován jako protihlukový – zapuštěný do terénu.

V první etapě nové výstavby vznikne největší architektonicky zajímavý atriový dům. Jeho čtvercový půdorys pracuje s principem na sever otevřeného atria. Jednotlivé bytové jednotky budou poskládány okolo tohoto atria do tvaru U. Tento objekt nabídne 62 bytů různých dispozic, velké množství bytů nabízí zajímavé terasy a balkony. Ve dvou suterénních podlažích bude ke každému bytu k dispozici parkovací stání. V dalších pěti podlažích budou uspořádány různé bytové jednotky. Šesté nadzemní podlaží pak z velké části zabírají terasy.

©2020 STAVEN-BYT s.r.o.

+420 602 432 190 | info@staven-byt.cz