Skip to main content

Bytové domy Plzeň Nové Skvrňany

Kousek do přírody

Bytové domy chceme postavit na okraji města. Vyjděte ven a užívejte si procházek nebo napojení na cyklostezky po okolí.

Domov podle Vás

Byt si dotváříte podle svých představ. Vybíráte si z mnoha dekorů pro podlahy, dveře, obklady, zařizovací předměty do koupelny a při včasné koupi si můžete dokonce upravit dispozici bytu.

Dopravní dostupnost

Za 10 minut jste autem na dálnici D5 nebo tramvají v centru města.

Projekt Nové Skvrňany vznikne na západním okraji městské části Skvrňany. Postupně zde postavíme čtyři bytové domy a připravíme tak pro vás více než 200 nových domovů. Moderní architektonické pojetí, výhodná lokalita i různorodá nabídka dispozic budí již teď velký zájem o bydlení v tomto novém komplexu.

Lokalita v těsné blízkosti již fungující infrastruktury nabízí sportovní vyžití, školy i obchody. Okolí domu bude parkově upraveno a navazuje na stávající cyklostezky a procházkové trasy. Blízkost konečné zastávky tramvaje č. 2 umožnuje rychlé spojení do centra města. V blízkosti se nachází také nájezd na již dokončenou část Západního městského okruhu umožňující rychlé spojení na průmyslovou zónu Bory a dálnici D5, v budoucnu i spojení na sídliště Vinice a Lochotín. Západní okruh není v těsné blízkosti domu a byl zbudován jako protihlukový – zapuštěný do terénu.

S výstavbou začneme v létě 2021 a první byty budou dokončeny koncem roku 2023.

Prodej bytů v I. etapě zahájen

Zahajujeme prodej bytů v prvním bytovém domě. Jedná se o architektonicky zajímavý atriový dům na severní straně pozemků. Jeho čtvercový půdorys pracuje s principem na sever otevřeného atria. Jednotlivé bytové jednotky budou poskládány okolo tohoto atria do tvaru U. Vnitřní atrium bude zastřešené, osázené květinami a stromy a bude nabízet netradiční a reprezentativní přístup k celkem 62 bytům.

Můžete si vybrat byt ve zvýšeném prvním podlaží s prostornou terasou nebo byty různých velikostí s balkony v dalších podlažích. Dům nabízí také menší byty, vhodné pro investování.

Samozřejmostí je v našich projektech kvalitní zpracování stavby, široké možnosti výběru obkladů, zařizovacích předmětů, podlah, dveří a v začátcích projektu je do jisté míry možná i změna dispozice bytu. Ve dvou suterénních podlažích bude ke každému bytu k dispozici parkovací stání.

Zahájení výstavby je plánováno na léto 2021, dokončení 2023.

Seznam volných bytů

byt dispozice výměra m² terasa m² balkón m² cena vč. DPH* orientace
3. nadzemní podlaží            
byt 3-28 3+KK 98,6     7 099 000 Kč J
4. nadzemní podlaží            
byt 4-39 3+KK 98,5   3,5 7 392 000 Kč J
5. nadzemní podlaží            
byt 5-50 3+KK 98,5     7 289 000 Kč J

*Sklepní kóje je v ceně bytu, cena parkovacího stání je 300 000 Kč vč. DPH.

©2021 STAVEN-BYT s.r.o.

+420 602 432 190 | nove.skvrnany@staven-byt.cz